Tijdens de jaarvergadering op donderdag 6 november 2025 heeft onze vereniging afscheid genomen van Rens Verkoelen als voorzitter.
Rens vervulde deze rol sinds 2022 en heeft zich in die jaren met hart en ziel ingezet voor de club. Gelukkig hoeven we geen definitief afscheid van hem te nemen: Rens blijft actief binnen de vereniging als speler van het 3e elftal en is altijd beschikbaar als vrijwilliger binnen de club.
RKVB is daarom op zoek naar een nieuwe voorzitter die met dezelfde passie de toekomst van de vereniging wil vormgeven. Geïnteresseerden worden van harte uitgenodigd om zich te melden bij het bestuur.
Tevens hebben wij afscheid genomen van Susan Claessen als penningmeester van RKVB. Zij heeft deze rol 12 jaar mogen vervullen. Susan blijft gelukkig wel actief betrokken binnen de kantine commissie. Siem Berghs is voorgedragen door het bestuur als nieuwe penningmeester en werd tijdens de vergadering unaniem gekozen.
Het bestuur en de leden bedanken Rens en Susan hartelijk voor hun jarenlange inzet voor de club.
